x

перезвонить

поиск

*Зарегистрированные пользователи могут быстрее оформлять заказы, отслеживать их статус и просматривать историю покупок.

Авторизация

корзина

Terneo RZ
Terneo VT
+

Terneo SEN

 • 1 231.00 грн.

  нашли дешевле?

  нашли дешевле?

  Заполните форму и возможно мы пересмотрим нашу цену специально для Вас

  Terneo SEN
  Terneo SEN
  1 231.00 грн.

Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури або повітря, або підлоги, або повітря з обмеженням по підлозі. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури, а також у тому місці де встановлений терморегулятор. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (металопластикова трубка O 16 мм). Трубка розташовується в цементно-піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки.

Основною галуззю застосування у даній комплектації є система «тепла підлога» або «повний обігрів» на основі електричного нагрівального кабелю, як екранованого, так і неекранованого. Дана модель так само може використовуватися для управління системою обігріву на основі електричних конвекторів, інфрачервоних панелей та інших електричних нагрівачів. 

Програмування потрібної температури у потрібний час дозволяє досягти економії у 70 %. Це дозволяє окупити різницю у вартості програмованого і не програмованого терморегулятора в перебігу першого опалювального сезону.

Увага! У разі відсутності напруги живлення, терморегулятор здатний зберегти хід годинника і налаштування до 72 годин. Якщо час зникнення напруги в мережі перевищує 72 години, налаштування скидаються, а хід годинника може відрізнятися на стільки, скільки не було напруги.

Характеристики
Мощность нагрузки 3000 ВА
Напряжение питания 220 В
Особенности Сенсорный дисплей
Ток нагрузки 16 А

По умолчанию товар отправляется Новой почтой (по желанию, можно согласовать с менеджером отправку любым видом доставки и курьерской службой). Срок доставки – от 1 до 3 рабочих дней с момента отправки товара. При получении товара на Новой почте, клиент имеет право полностью проверить и протестировать товар, который желает приобрести. Оплата за товар осуществляется при получении товара на почте или же предоплатой на банковский счет (выбор метода оплаты предоставляется покупателю при совершении заказа на сайте).

Стоимость доставки согласно тарифов перевозчика.

Стоимость доставки Фасадных термопанелей PS

При малых объёмах заказа, осуществляем доставку перевозчиками – Новая почта, Деливери, Интайм, а свыше 50 м2 – экономически выгодно воспользоваться услугами перевозки сайта DELLA.


+ -

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
0/5

Теги: теплокерамика, sen